KONST / Litografier / Färglitografier i mapp 16303030
nr 1630 3030
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier i mapp, "Svensk söndag". Signerad, färglitografi, numrerad 158/270, daterad - 79, bladens mått 48x63, mappens mått: 49x64 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 20:05:15)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:35:27
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas